26.4.10

serial killer

bizim sokakta seri katil var. şaka deil. google it! 2 gün üst üste tam bizim sokakta aynı saatlerde 2 genç kadın başından vurularak öldürülmüş. çok korkuorm. hayr ben de olabilirdim... düşünsenize... ya da bnm yanımda biri öldürülebilirdi, gözlerimin önünde bi beynin parçalandığını hayal bile edemiiorm.. travmaya gel..
her neyse her an öldürülebilirim neticede. bu yüzden itiraf ediyorum: ergenliğimde günlüklerime ne yazdığım önemli değil, annemi ve babamı hep çok sevdim çok seviorum, onlarla gurur duyuyorum ve ikisinden de kendime biçok şey kattığıma inanıyorum. Sinem benm en yakın dostum ve hayat arkadaşım diebilrm sanırım, beni tanıdığına inanmaktan çok biliorm, hayatımı kurtardığını, anlam kattığını, anlaşılabilir olduğumu hissettirdiğini biliorum. çok seviorum ve seviniorm. hayatımda bir kere aşık oldum, öl dese ölebilirdim, hatta demedi ama yine de ölüodum=) Hayatımı hep olumlu etkilediğini düşünmüşümdür. günlüklerime baktığımda da sayesinde bugünkü Serra nın olduğunu anlayabiliorum, hala bence aşkın anlamı, anılarıdır. hayatıma giren herkesi sevdim, bazılarını daha çok sevdim, bazılarını artık sevmiorum ama hiçbirinden nefret etmiorum. çok sevgilimi/arkadaşımı incittim biliorum, ama benm de kalbim çok kırıldı ve üstelik çok küçüktüm buyüzden hiç birine acımadım. (karma=)) yine de özür dilerim, bilerek ve isteyerek kimsenin kalbini kırmadım. Hayat işte... hımm.. başka... kıyıda köşede param yok ama netbukumu Esin'e bırakmak isterim. Kıyafetlerimi Özge Deniz'e(çünkü başkalarına hedie ediceini biliorum), kitaplarımı ve günlüklerimi Sinem'e bırakıyorum. iç çamaşırlarımı Özge'ye=), hulahoplarımı Toros ve Feyzan'a bırakıorum. onlara ii bakın, günde 3 kere çevirin belinizde=)) ha bi de yakılmak istiorm lutfen ya... küllerimi de mavişehir flamingo evlerinin çatı katından savurun. bi kısmını da annem saklasın. Hayatımda yaptığım en ii şey olan biricik meleğim İrma anneme emanet tabiiki. benden daha ii bakar şüphesiz. Annem ve babamla ilgilenmeyi dostlarıma bırakıorm, biliorm ki sölemesem de yaparlar... cenazeye luzum yok. hepcek toplanın tekila falan için, benden olsun=) tüm insanlığa vasiyetim, bol bol sevişmeleridir. sevdiğiniz herkesle mutlaka sevişin, seviştiiniz herkesi mutlaka sevin.
uuufff o deil de çok korkunç ya.. hadi ölmek şöle dursun, keko psikopatın biri tarafından ölesine öldürülmek sakat... sen bunca yıl oku... nese belki de ölmem... yani öldürülmem.. kimse öldürülmesin tabi.. yazık lan.. bana bile yazık yani.. öldürmein olum.. harbden kötü yani... hapis fln.. tecavüz.. uff kalp krizi geçiricem içim sıkıldı yemn ediorum.. ii beee!!! hava kararınca tek başımıza sokaa çıkamıcaksak ölelim daha ii a.q.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İzleyiciler